Wosk zapachowy do kominka Cytryna z Rozmarynem 25 g
Wosk zapachowy do kominka Cytryna z Rozmarynem 25 g

Wosk zapachowy do kominka Cytryna z Rozmarynem 25 g

Wosk na bazie wosku pszczelego i sojowego o zapachu cytryny z rozmarynem.

9,99 zł
Brutto
Ilość:
Dodaj do listy

Wosk sojowy do kominka Cytryna z Rozmarynem 25 g

Każdy zasługuje na chwilę odpoczynku po ciężkim, długim dniu pracy. Najlepszym sposobem na to jest chwila dla siebie. Pozwólmy sobie na chwilę odpoczynku przy dobrej książce lub z ulubioną muzyką w tle. Nie zapominajmy aby zadbać o odpowiedni klimat i warunki otoczenia. Z pomocą przychodzi nam wspaniały wosk do kominka o zapachu cytryny z rozmarynem. Podgrzanie wosku w kominku spowoduje uwolnienie pięknego zapachu, który z pewnością dostarczy nam pełne odprężenie. Wosk nie tylko zabije nieprzyjemny zapach panujący w mieszkaniu ale również zapewni świeże, orzeźwiające otoczenie. Jest to wosk na bazie wosku pszczelego i sojowego. Zapach wosku nadaje się do każdego pomieszczenia łazienki, sypialni czy salonu. Zapach jest delikatny ale zarazem intensywny co sprawia, że zapach pozostaje wyczuwalny na długo.

Pamiętajmy, że dbanie o siebie to nie tylko pielęgnacja ciała czy zdrowy styl życia. Jest to przede wszystkim dbanie o spokój naszej głowy. Wosk do kominka o zapachu cytryny z rozmarynem uwalnia zapach który pozwoli nam na chwilę odpoczynku i relaksu. Ten sposób pozwoli nam na poprawę naszego samopoczucia i ukojenie naszych zmysłów. Kwaskowy zapach cytryny w połączeniu z ziołowym zapachem rozmarynu sprawdzi się doskonale na upalne wieczory gwarantując nam orzeźwiający klimat. Pozwólmy sobie na świeży i relaksacyjny zapach. Zapach cytryny wpływa na pracę mózgu i ułatwia skupienie. Aromaterapia jest formą medycyny alternatywnej.

Sposób użycia:

Umieszczamy wybraną ilość wosku zapachowego w kominku zapachowym, na dole kominka umieszczamy bezzapachowy podgrzewacz i zapalamy. Wosk pod wpływem ciepła z podgrzewacza rozpuszcza się i uwalnia zapach.

Specyficzne kody

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Do góry
Koszyk
Zamknij
Back
Konto
Zamknij
Menu
Zamknij