Co prawdziwy mężczyzna powinien mieć w kosmetyczce?

Co prawdziwy mężczyzna powinien mieć w kosmetyczce?

Świat idzie na przód, a z nim ludzka świadomość, również dotycząca pielęgnacji ciała. Co chwila zmieniają się trendy, wywołując społeczną debatę. Nie ulega wątpliwości, że teraz zarówno kobiety jak i mężczyźni posiadają więcej kosmetyków. Co odważniejsi panowie stosują nawet podkłady do twarzy, co kiedyś było zarezerwowane wyłącznie dla aktorów na scenie. Kobiety coraz bardziej "kręcą" zadbani, pachnący mężczyźni, więc może warto przeanalizować męskie kosmetyczki? Czego potrzebują panowie, żeby być zadbani, ale nie pójść w stronę przesady?

Podstawowy zestaw higieniczny

Niezależnie od płci każdy powinien mieć pastę do zębów, szczoteczkę, szampon, żel pod prysznic i dezodorant. Bez tych pięciu produktów ani rusz. Jednak panowie pamiętajcie, że kobiety uwielbiają męskie zapachy, więc dołóżcie starań przy wyborze żelu pod prysznic. Odpowiedni aromat może obudzić motylki w kobiecych brzuchach i nie przejdzie niezauważony.

Co lubi płeć piękna?

Jak już wcześniej pisałam zapach, więc do kosmetyczki powinny powędrować odpowiednie perfumy oraz balsam po goleniu. Ten drugi nie tylko najczęściej przyjemnie pachnie to jeszcze zmiękcza zarost. Kolejną rzeczą jest odżywka do włosów. Nic na to nie poradzimy, że lubimy miękkie i czyste włosy u mężczyzn. Nie da się zapomnieć o dłoniach. Jest to wizytówka człowieka i gdy na nie zerkamy to nie tylko po to, żeby sprawdzić czy nie ma śladu obrączki, ale też czy są czyste i zadbane.

Dodatkowe wspomagacze

Czasami ciężko jest namówić mężczyznę na nawilżające preparaty. Może z kremem do twarzy jeszcze się udaje, tak gorzej sytuacja wygląda z balsamem do ciała. Drodzy panowie, jeżeli nie chcecie "paćkać" się kremami to może wybierzcie nawilżające żele pod prysznic. Miękka skóra to przyjemność dla każdego. Do całego kompletu dodałabym peeling do ciała i maseczkę do twarzy. Czy to za dużo? Nie sądzę. W końcu chodzi też o zdrowie skóry oraz jej komfort.

 

Tekst: Anna Budnik

Dodaj komentarz

Do góry
Koszyk
Zamknij
Back
Konto
Zamknij
Menu
Zamknij