Prezent na Walentynki

Prezent na Walentynki

Dzielimy się na tych którzy obchodzą Walentynki i tych, którzy tego nie robią. Święto, które przyszło do nas z Ameryki jest coraz bardziej powszechne. Już od początku lutego w sklepach pojawiają się kwiaty, miśki i serduszka otoczone atmosferą ogólnej miłości. Bez względu na poglądy, nie ma osoby, która nie lubi dostawać upominków, a akurat 14 lutego jest ku temu okazja, więc korzystajmy.

Serce i miłość jest jednym z motywów przewodnich marki Soap&Friends, więc im więcej serduszek i ciepłych uczuć widzimy, tym bardziej rosną nasze serca. Nasza linia Love Essences, którą szczególnie polecamy jako prezent na Święto Zakochanych. Kosmetyki z tej linii mają niezwykłe zapachy, opakowane są w urocze etykiety przepełnione miłością. Do zakochania jeden krok :) Mgiełki zapachowe, musy pod prysznic i balsamy do ciała są stosownym prezentem na Walentynki. Wśród owocowych słodkości i kwiatowych czułości na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Nasze pomysły na Walentynki

W Walentynki stwórzcie romantyczną atmosferę. Kolacja przy świecach w przytulnej restauracji, romantyczny film w kinie lub leniwy spacer po parku. Co wprowadzi Was w miłosną atmosferę?


Zmysły wyostrzone na:

  • zapach, np. czekolady, jaśminu, róży lub drzewa sandałowego

  • muzykę, delikatną , nastrojową, niezbyt głośną

  • smak, tutaj idealnymi afrodyzjakami będą truskawki, czekolada, owoce morza doprawione cynamonem, imbirem, chilli lub lubczykiem

  • widoki - świeczki i ich światło stworzą wystarczająco namiętną atmosferę, wystarczy dodać kwiaty i ładne nakrycie.. ;)

Najbardziej trafionym prezentem na Walentynki będzie coś, co można użyć razem z drugą połówką

Wspólna kąpiel? Koniecznie w różanym mleku do kąpieli. Walory estetyczne zapewnią płatki róż pływające po powierzchni wody. Po kąpieli wspólny masaż.. Reszta wieczoru zależy już tylko od Waszej wyobraźni.. ;)

Słodkich i romantycznych Walentynek!

Dodaj komentarz

Do góry
Koszyk
Zamknij
Back
Konto
Zamknij
Menu
Zamknij