Masaż świecą krok po kroku

Masaż świecą krok po kroku

Czasem zdarza się, że życie daje w kość. Stres w pracy, zmęczenie codziennymi obowiązkami oraz życie w ciągłym biegu odbijają się na samopoczuciu, powodują bóle, senność, brak energii. Dodatkowo brak czasu na relaks oddala Cię od bliskich, rodziny i przyjaciół.

Czy jest na to złota rada? Oczywiście. Postanów sobie, że jednego dnia w tygodniu oddajesz się przyjemności. Świat się nie zawali jak wyłączysz telefon i pójdziesz z przyjaciółmi na kolację czy spędzisz romantyczny wieczór z ukochanym.

Dlaczego świeca do masażu?

Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom do naszego asortymentu dołączyły świece do masażu. Służą one przede wszystkim relaksowi, przy okazji mogą urozmaicić wieczór we dwoje. Płomień świecy sam w sobie stwarza romantyczną atmosferę, dodając do tego piękny zapach i dotyk pełen miłości... komplet do bardzo przyjemnego wieczoru. Tym między innymi różnią się świece do masażu od olejków. Stwarzają bardziej relaksującą, intymną i ciepłą atmosferę, idealną dla osób, które są zabiegane i zestresowane. Dodatkowo umiejętnie zrobiony masaż rozluźni zbite mięśnie, dając ukojenie od wewnątrz.

Jak używać świecy do masażu

Stosowanie świecy do masażu nie jest skomplikowane ani niebezpieczne. Nie ma obawy o poparzenie, ponieważ świeca ma za zadanie rozpuścić olejki do ciepłej temperatury. Nie jest to wosk, który może zrobić krzywdę. Czas oczekiwania na rozpuszczenie się olejków to około 10-15 minut po zapaleniu knota. Piękny aromat przed zabiegiem będzie działał kojąco na Twój umysł, przygotowując na przyjemność. Gdy olejki są już rozpuszczone możesz przystąpić do masażu. Lepiej wylewać zawartość na dłonie osoby masującej niż bezpośrednio na skórę osoby masowanej. Nie trzeba gasić płomienia, ale jeżeli masz obawy to możesz to zrobić. Aby olejki cały czas były rzadkie i ciepłe trzeba na bieżąco je podgrzewać.

Masaż świecą do masażu to nie tylko relaks czy stworzenie romantycznej atmosfery. Olejki zawarte w świecy nawilżają skórę, sprawiają że jest bardziej miękka, gładka i elastyczna. W zależności od składu, masaż może być skierowany na działanie antycellulitowe, wyszczuplające czy wspomagające leczenie problemów skórnych.

Dodaj komentarz

Do góry
Koszyk
Zamknij
Back
Konto
Zamknij
Menu
Zamknij