Antybakteryjne mydło do rąk z oliwą ozonowaną i olejkiem z drzewa herbacianego

Antybakteryjne mydło do rąk z oliwą ozonowaną i olejkiem z drzewa herbacianego

Nie od dziś wiadomo, że dbanie o higienę rąk to jedna z najprostszych i najskuteczniejszych metod profilaktyki zdrowotnej! Jednak to w szczególności ostatnie dni sprawiły, że zaczęliśmy zwracać na tę czynność szczególną uwagę. Jeżeli jest coś, czego moglibyśmy się nauczyć z tych trudnych chwil, jakie przynosi nam świat, to właśnie to, że częste i dokładne mycie rąk może mieć zbawienny wpływ na nasze zdrowie.

Zapytacie więc, jakie mydło wybrać i na co zwracać uwagę?

Odpowiedź jest prosta. Wybierajcie przede wszystkim mydła o delikatnej formule i naturalnym składzie, a Wasza skóra dłoni na pewno Wam za to podziękuje.

Zerknijcie więc na naszą nowość -> antybakteryjne mydło do rąk z oliwą ozonowaną oraz drzewem herbacianym. To właśnie to mydło w ostatnim czasie jest naszym zdecydowanym numerem jeden! Dlaczego? 

  • nie tylko działa antyseptycznie, ale również doskonale pielęgnuję skórę dłoni
  • dzięki zastosowaniu unikalnej formuły ozonowanej oliwy i wielkiej mocy olejku z drzewa herbacianego skutecznie usuwa wszelkie drobnoustroje, pozostawiając dłonie w idealniej czystości.

Czym jest więc ten tajemniczy ozon?

Ozon jest jednym z najsilniejszych sterylizatorów znanych człowiekowi. Działa antybakteryjnie  i antygrzybiczo, inaktywuje wirusy. Naturalnie występuje w wyższych warstwach atmosfery, to jego zapach unosi się po uderzeniu pioruna. Lubicie zapach po burzy? Intuicyjnie dla wielu z nas jest on jednym z ulubionych. 

Wiecie, że ozon można „zamknąć" w oliwie? Tak, też uważamy, że to niesamowite! Dzieje się to przy pomocy specjalnej  technologii. Dzięki temu wykorzystywany jest w medycynie do leczenia skóry zmienionej chorobowo – np. odleżyn, stopy cukrzycowej czy grzybic skóry. Od lat doskonale spisuje się również przy dezynfekcji.

Jesteśmy pewni, że o olejku herbacianym wiecie już bardzo dużo. Jednak tym, którzy jeszcze nie wiele o nim słyszeli pragniemy przypomnieć, że działa bakteriobójczo, antywirusowo oraz przeciwgrzybiczo. To naturalny antybiotyk, który jest w stanie zatrzymać rozwój ponad 150 różnego rodzaju bakterii. Szerokie badania potwierdziły jego wielką siłę w walce z drobnoustrojami. Czy to nie cudowne, że natura obdarzyła nas takim bogactwem? Jeżeli dodatkowo lubicie jego zapach, to nasze mydło z ozonem w szczególności przypadnie Wam do gustu.

Podsumowując: połączenie tych dwóch antyseptycznych składników z naturalnymi olejami  z oliwek, kokosa i awokado zapewnia najwyższą higienę dłoni przy jednoczesnej łagodnej, kojącej pielęgnacji. Mydło doskonale oczyszcza nie wysuszając skóry.

 

Tekst: Marta Hartka, Anna Pławecka
Zdjęcie: Soap&Friends

Dodaj komentarz

Do góry
Koszyk
Zamknij
Back
Konto
Zamknij
Menu
Zamknij