Sól do kąpieli dla Sportowców na wagę
Sól do kąpieli dla Sportowców na wagę

Sól do kąpieli dla Sportowców na wagę

Obecnie brak na stanie

Lecznicze walory kąpieli solankowych znane są od dawna. Na początku kojarzone były wyłącznie z uzdrowiskami. Jednak dzięki pomysłowi ważenia leczniczych wód słonych pod koniec XIX wieku stały się dostępne także w kuracjach domowych.

16,99 zł
Brutto
Pojemność :
Ilość:
Dodaj do listy

Sól do Kąpieli Dla Sportowców na wagę

Każdy powinien znaleźć dla siebie chwilę relaksu, szczególnie po wysiłku fizycznym. Idealnym sposobem na to jest relaksująca kąpiel z solą przeznaczoną dla sportowców, która sprawi, że poczujesz się wyjątkowo i zdrowo. Spraw dla siebie prawdziwą orzeźwiająca kąpiel i nadaj swojemu ciału idealne nawilżenie.

Bardzo zaznaczyć, że lecznicze walory kąpieli solankowych znane są już od najdawniejszych lat. Na początku kojarzone były wyłącznie z uzdrowiskami, jednakże dzięki pomysłowi ważenia leczniczych wód słonych pod koniec XIX wieku stały się dostępne także w kuracjach domowych. Ciepła kąpiel sama w sobie rozluźnia mięśnie, ścięgna ułatwiając rozciąganie. Jest ona również istotnym czynnikiem w profilaktyce przeciwdziałanie kontuzjom oraz przyspiesza adaptację do większych obciążeń treningowych. W połączeniu z solą do kąpieli dla sportowców ma ona wiele pozytywnych korzyści. Przede wszystkim wpływa na zmniejszenie ogólnej nerwowości i pobudzenia, działa przeciwzapalnie i odkażająco na skórę oraz pomaga rehabilitacje pourazową. Regeneruje obciążenia spowodowanych treningami oraz przygotowuje organizm i ciało do dalszych wysiłków fizycznych.

Składniki/Ingredients (INCI):

Sodium Chloride,Kationy: sodu, wapnia, magnezu, potasu, żelaza, manganu. Aniony: chlorkowe, jodkowe, bromkowe, fluorkowe.

Opis

Pojemność/Gramatura
500 g
Zastosowanie
Kąpiel
Rodzaj
Sole do kąpieli

Specyficzne kody

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Do góry
Koszyk
Zamknij
Back
Konto
Zamknij
Menu
Zamknij