Prosta droga do smukłej sylwetki

Prosta droga do smukłej sylwetki

Niezależnie od tego czy jesteś szczęściarą, która odziedziczyła piękną sylwetkę, czy dzielnie walczysz na siłowni i z dietami, Twoja skóra potrzebuje zabiegów, aby być jędrną, gładką i miękką każdego dnia. Spokojnie, akurat ta część drogi do smukłej sylwetki jest najprzyjemniejsza. Wystarczy, że poświęcisz raz w tygodniu godzinkę na czas spędzony w łazience. Bardzo prawdopodobne, że będzie to jedna z Twoich ulubionych godzin w tygodniu. Zaczynajmy!

 

Cel: Ujędrnienie, odżywienie i nawilżenie skóry oraz walka z rozstępami i celullitem. Osiągnięcie smukłej sylwetki.

Potrzebujesz:

 

Opis zabiegu:

  1. Umyj ciało swoim ulubionym mydłem lub żelem pod prysznic The Secret Soap Store. Następnie osusz skórę ręcznikiem i kolistymi ruchami nałóż pomarańczowy peeling z serii Rewitalizującej. Pamiętaj żeby peeling nakładać od dołu do góry i w zależności od części ciała dostosowywać tarcie - mocniejsze na stopach, kolanach, łokciach, delikatniejsze w okolicach biustu i na dekolcie. Dokładnie spłucz peeling.
  2. Gdy mamy już złuszczoną skórę jest ona idealnie przygotowana do przyjmowania składników odżywczych, dlatego możesz połączyć przyjemne z pożytecznym. Przygotuj ciepłą kąpiel z dodatkiem mleka do kąpieli bambus z miętą z serii Rewitalizującej. Poczujesz jak Twoje ciało rozluźnia się i relaksuje, a w tym czasie wszystkie dobroczynne składniki wnikają w głąb naskórka.
  3. Po dokładnym wysuszeniu ciała wmasuj olejek wyszczuplający z serii Green Slim w strategiczne miejsca jak uda, pośladki, brzuch. Aktywne składniki w połączeniu z masażem sprawią, że tłuszczyk szybciej będzie się spalał, a skóra stanie się wyraźnie gładsza i bardziej ujędrniona. Do reszty ciała użyj tej samej oliwki lub eliksiru do ciała Green Slim.

 

Efekt: Odżywiona i widocznie gładsza i smuklejsza sylwetka. Pamiętaj tylko, że nasza droga nie może się nagle zakończyć - systematyczność jest kluczem do pięknego ciała.

Dodaj komentarz

Do góry
Koszyk
Zamknij
Back
Konto
Zamknij
Menu
Zamknij