Aromaterapeutyczna podróż z żelami pod prysznic

Aromaterapeutyczna podróż z żelami pod prysznic

Plany wakacyjnych podróży odkładamy teraz na bok, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wspomnienia z wakacji przenieść do własnego domu. Czy wiecie, że nasz mózg w tej kwestii nie rozróżnia prawdy?

Kiedy wspominamy coś przyjemnego i jesteśmy w tym w pełni zanurzeni, nasz mózg wysyła do organizmu takie sygnały, jakbyśmy autentycznie w tym momencie przeżywali daną sytuację. Kiedy myślimy o czymś przyjemnym, nasz układ hormonalny reguluje się, zmniejsza się poziom kortyzolu, rozluźniają się mięśnie, cały organizm funkcjonuje lepiej - tak, jakby naprawdę odpoczywał i relaksował się podczas leniuchowania na plaży.

Przenieś się w czasie wraz z zapachami!

Mamy dla Was prosty sposób na codzienne podróże w czasie i miejscu pod postacią aromaterapeutycznych żeli pod prysznic. Rewitalizujący żel pod prysznic o zapachu winogron przeniesie Was do świata Toskanii. O zapachu mięty i bambusa doda świeżości, jak wypijana wieczorem na łonie natury świeża mięta. Passiflora ukoi układ nerwowy i rozbudzi kobiecość. Pomarańcza przywoła wspomnienia z Sycylijskiej wyspy obfitującej w te owoce. To tylko przykłady, które przychodzą nam do głowy, a jesteśmy przekonani, że zapachy mogą u Was przywołać wiele innych przyjemnych chwil.

Dodatkowo – żele pod prysznic Secret Soap bazują na łagodnych składnikach myjących (np. betainie) i w związku z tym są bardzo delikatne dla skóry. Nie uszkadzają naturalnej bariery hydrolipidowej, a wprost przeciwnie, dzięki wysokiej jakości olejom i innym składnikom aktywnym, pielęgnują ciało. To nie tylko aromaterapeutyczna codzienna rozkosz, ale i pierwszy krok w mądrej pielęgnacji skóry.

Tekst: Marta Hartka

Zdjęcia: Pixabay

Dodaj komentarz

Do góry
Koszyk
Zamknij
Back
Konto
Zamknij
Menu
Zamknij