Lista produktów o zapachu Malina cytryna

Ach co to jest za zapach! Zgodnie możemy stwierdzić, że trudno mu się oprzeć. Słodycz maliny przełamana cytrynową nutą. Pachnie, jak pewna guma owocowa, pewnie już się domyślasz o czym mowa. Pielęgnacja z takim zapachem w tle, to sama przyjemność.

19,99 zł
Musująca kula do kąpieli o zapachu soczystej maliny i kwaśnej cytryny to bogata kompozycja naturalnych składników aktywnych wzbogacona delikatnym aromatem.
35,99 zł
Cukrowa pianka do mycia ciała to doskonała alternatywa dla żelu pod prysznic.
159,99 zł
Świeca do masażu stworzona na bazie masła Shea i wosku pszczelego o zapachu soczystej Maliny.
22,99 zł
Naturalne mleko do kąpieli na bazie mleka koziego. Bardzo dobrze oczyszcza, odżywia i nawilża skórę. Proteiny zawarte w mleku ze względu na swe właściwości pielęgnacyjne, dobroczynnie wpływają na kolagen w skórze, opóźniając efekt starzenia. 
15,99 zł
Delikatny peeling solny  do stosowania w saunie z wyciągiem z malin o zapachu cytryny. Oczyszcza, regeneruje, zmiękcza, poprawia krążenie.
21,99 zł
Masło do ciała  polecane do nawilżania skóry po saunie o zapachu maliny i cytryny. Nawilża, regeneruje, ujędrnia. Bogate w masło Shea i oleje roślinne.
49,99 zł
3-elementowy zestaw do pielęgnacji ciała w saunie o zapachu maliny i cytryny. Kosmetyki do sauny : maseczka, peeling i masło do ciała wzbogacone naturalnymi składnikami.
Do góry
Koszyk
Zamknij
Back
Konto
Zamknij
Menu
Zamknij