Aromaterapia

Jak urządzić własne, domowe Spa i czerpać przyjemność z jego niezwykłego klimatu? W takiej sytuacji niezastąpionym dodatkiem okażą się świece. Są one nie tylko pięknym przedmiotem, pełniącym funkcje ozdobne, ale również znakomicie oddziałują na samopoczucie. Marka The Secret Soap Store przygotowała dla swoich klientów interesujący wachlarz świec zapachowych.

            Świece zapachowe dostępne w naszej ofercie zostały ręcznie wykonane przy użyciu starannie dobranych składników. Cechuje je nieprzeciętna estetyka, dzięki czemu stanowią idealne dopełnienie wnętrz o różnorodnym charakterze. Sprawdzają się w łazienkach, podczas rytuałów Spa, lecz równie dobrze prezentują się w sypialniach lub jako dekoracja stołu. Świece do aromaterapii oferujemy w dwóch wielkościach oraz licznych wariantach zapachowych, dzięki czemu nasi klienci mogą dobrać optymalne produkty dla siebie. Poszczególne świece zapachowe wykazują zróżnicowane działanie, oddziałując na nastrój i samopoczucie użytkowników. Piękno wykonanych przez nas przedmiotów decyduje o tym, że idealnie sprawdzają się one w charakterze eleganckiego podarunku. Świece The Secret Soap Store to 60 godzin cudownych doznań zamknięte w luksusowym produkcie.

(0)
(0)
19,99 zł
Olejek zapachowy o słodkim, soczystym aromacie owoców mango. 
(0)
(0)
19,99 zł
Wyjątkowa kompozycja naturalnych zapachów, która tworzy subtelny, ziołowy klimat.
(0)
(0)
24,99 zł
Kadzidłowiec/Olibanum/Frankincense - naturalny olejek eteryczny destylowany z żywicy drzewa Boswellia serrata.
(0)
(0)
9,99 zł
Wosk na bazie wosku pszczelego i sojowego o zapachu cynamonowego ciasteczka. 
(0)
(0)
16,99 zł
Zestaw sześciu wosków na bazie wosku pszczelego i sojowego o zapachu róży damasceńskiej.
(0)
(0)
19,99 zł
Mieszanka olejków eterycznych o świeżym zapachu sosny górskiej.
(0)
(0)
89,99 zł
Świeca na bazie wosku sojowego, o zapachu Czerwonej Pomarańczy.  Zawiera naturalny olejek eteryczny, który swoim subtelnym cytrusowym aromatem pozytywnie wpłynie na Ciebie i Twoje otoczenie, obniży poziom stresu, wzmocni i pomoże się odprężyć.
(0)
(0)
89,99 zł
Świeca zapachowa na bazie naturalnego wosku sojowego, o zapachu Kaszmir. Ten przyjemny, subtelny zapach nada Twojemu wnętrzu ciepły, lekko orientalny klimat.
Do góry
Koszyk
Zamknij
Back
Konto
Zamknij
Menu
Zamknij