Kule do kąpieli

Kąpiel to często moment relaksu - zasłużony odpoczynek po ciężkim dniu pracy lub okazja do odcięcia się na chwilę od świata. Aby móc w pełni odpocząć i nacieszyć się tym rytuałem, potrzebne są odpowiednie produkty, takie, które zapewnią piękny zapach, pianę, a także zdrową pielęgnację skóry. Jednym ze sposobów na uzyskanie tego są tak zwane bomby do kąpieli. To popularne rozwiązanie, które można spotkać w wielu różnych kształtach i opcjach zapachowych. To sprawia, że każdy może łatwo znaleźć rozwiązanie dla siebie. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór kulek do kąpieli.

Zapachy i kształty kuli do kąpania

Ciekawy kształt i efektowne, żywe kolory - to cechy bomb do kąpieli, które najmocniej zwracają uwagę. Choć wygląd nie przekłada się na właściwości pielęgnacyjne, ma duże znaczenie przy wyborze. Ładne produkty cieszą oko i sprawiają, że cały rytuał jest jeszcze przyjemniejszy. Widać to szczególnie kiedy się rozpuszczają, wytwarzając puszystą pianę. Doskonale rozumiemy chęć używania zjawiskowych kulek do kąpieli! Dlatego w naszym sklepie można znaleźć różne opcje: donuty, ozdobne babeczki z kremem, kule w intensywnych barwach. Lista dostępnych zapachów jest długa, obejmuje wiele pysznych owoców, pięknych kwiatów, a nawet… czekolady. Zachęcamy do zapoznania się z listą ciekawych, ozdobnych kuli do kąpania.

Niezwykłe działanie bomb do kąpieli

Proponowane przez nas kolorowe kulki do kąpieli to nie tylko kojący zmysły zapach i przyjemna pianka. Dbamy o to, by każdy produkt zawierał wiele odżywiających substancji. Olej kokosowy czy masło shea to gwarancja dogłębnego nawilżenia, a każda kula do kąpieli ma też inne naturalne składniki. Wybierz odpowiednią opcję dla siebie i pozwól sobie na chwilę relaksu.

21,99 zł
Musujące serce do kąpieli o zapachu słodkiej passiflory to bogata kompozycja naturalnych składników aktywnych wzbogacona delikatnym aromatem.
24,99 zł
Musująca babeczka do kąpieli o egotycznym, słodkim zapachu kwiatów Passiflory. 
19,99 zł
Musująca kula do kąpieli Cytryna z Rozmarynem zapewni orzeźwiającą, pielęgnującą kąpiel. 
19,99 zł
Wytwarzany na bazie naturalnych składników oczyszczający płyn do kąpieli w formie lizaka. 
19,99 zł
Wytwarzany na bazie naturalnych składników oczyszczający płyn do kąpieli w formie lizaka. 
19,99 zł
Wytwarzany na bazie naturalnych składników oczyszczający płyn do kąpieli w formie lizaka. 
22,99 zł
Musujący donut do kąpieli Pomarańcza oczyści, nawilży i zregeneruje Twoją skórę, jednocześnie relaksując zmysły cudownym zapachem.
Do góry
Koszyk
Zamknij
Back
Konto
Zamknij
Menu
Zamknij