Kule do kąpieli

Kąpiel to często moment relaksu - zasłużony odpoczynek po ciężkim dniu pracy lub okazja do odcięcia się na chwilę od świata. Aby móc w pełni odpocząć i nacieszyć się tym rytuałem, potrzebne są odpowiednie produkty, takie, które zapewnią piękny zapach, pianę, a także zdrową pielęgnację skóry. Jednym ze sposobów na uzyskanie tego są tak zwane bomby do kąpieli. To popularne rozwiązanie, które można spotkać w wielu różnych kształtach i opcjach zapachowych. To sprawia, że każdy może łatwo znaleźć rozwiązanie dla siebie. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór kulek do kąpieli.

Zapachy i kształty kuli do kąpania

Ciekawy kształt i efektowne, żywe kolory - to cechy bomb do kąpieli, które najmocniej zwracają uwagę. Choć wygląd nie przekłada się na właściwości pielęgnacyjne, ma duże znaczenie przy wyborze. Ładne produkty cieszą oko i sprawiają, że cały rytuał jest jeszcze przyjemniejszy. Widać to szczególnie kiedy się rozpuszczają, wytwarzając puszystą pianę. Doskonale rozumiemy chęć używania zjawiskowych kulek do kąpieli! Dlatego w naszym sklepie można znaleźć różne opcje: donuty, ozdobne babeczki z kremem, kule w intensywnych barwach. Lista dostępnych zapachów jest długa, obejmuje wiele pysznych owoców, pięknych kwiatów, a nawet… czekolady. Zachęcamy do zapoznania się z listą ciekawych, ozdobnych kuli do kąpania.

Niezwykłe działanie bomb do kąpieli

Proponowane przez nas kolorowe kulki do kąpieli to nie tylko kojący zmysły zapach i przyjemna pianka. Dbamy o to, by każdy produkt zawierał wiele odżywiających substancji. Olej kokosowy czy masło shea to gwarancja dogłębnego nawilżenia, a każda kula do kąpieli ma też inne naturalne składniki. Wybierz odpowiednią opcję dla siebie i pozwól sobie na chwilę relaksu.

21,99 zł
Musujące serce do kąpieli o zapachu słodkiej passiflory to bogata kompozycja naturalnych składników aktywnych wzbogacona delikatnym aromatem.
24,99 zł
Musująca babeczka do kąpieli o egotycznym, słodkim zapachu kwiatów Passiflory. 
19,99 zł
Musująca kula do kąpieli Cytryna z Rozmarynem zapewni orzeźwiającą, pielęgnującą kąpiel. 
19,99 zł
Wytwarzana na bazie naturalnych składników oczyszczająca kostka do kąpieli.
19,99 zł
Wytwarzana na bazie naturalnych składników oczyszczająca kostka do kąpieli.
22,99 zł
Musujący donut do kąpieli Pomarańcza oczyści, nawilży i zregeneruje Twoją skórę, jednocześnie relaksując zmysły cudownym zapachem.
Do góry
Koszyk
Zamknij
Back
Konto
Zamknij
Menu
Zamknij