Peelingi do ciała

(0)
(0)
69,99 zł
Regeneracyjny i odżywczy arganowy peeling do ciała z certyfikowanym olejkami roślinnymi i 22K złotem, na bazie solno-cukrowej. Dla skóry suchej i wrażliwej. 
(0)
(0)
49,99 zł
Peeling miodowy solno–cukrowy z polskimi ziołami. Delikatnie oczyszcza i odświeża skórę. Głębokie nawilżenie.
(0)
(0)
42,99 zł
Gruboziarnisty peeling do ciała na bazie cukru brązowego i melasy. Wzbogacony oryginalną czekoladową kompozycją zapachową. Ziarna kakaowca ujędrniają.
(0)
(0)
42,99 zł
Gruboziarnisty peeling oczyszczający na bazie melasy, cukru brązowego, borowiny, wzbogacony olejami roślinnymi. Doskonałe nawilżenie i wygładzanie skóry.
(0)
(0)
42,99 zł
Wyszczuplający, gruboziarnisty peeling do ciała na bazie cukru brązowego i melasy, wzbogacony o algi brązowe i glinkę zieloną oraz przyjemny zapach pomarańczy.
(0)
(0)
42,99 zł
Gruboziarnisty, wyszczuplający peeling na bazie cukru brązowego i melasy. Doskonale oczyszcza i pomaga w walce z cellulitem.
(0)
(0)
14,99 zł
Delikatny peeling solny do ciała do stosowania w saunie z miętą pieprzową o zapachu limonki. Oczyszcza, regeneruje, zmiękcza, poprawia krążenie.
(0)
(0)
14,99 zł
Delikatny peeling solny  do stosowania w saunie z wyciągiem z malin o zapachu cytryny. Oczyszcza, regeneruje, zmiękcza, poprawia krążenie.
(0)
(0)
14,99 zł
Delikatny peeling z pyłu solnego do stosowania w saunie o zapachu pomarańczy z dodatkiem kurkumy. Oczyszcza, regeneruje, zmiękcza. poprawia krążenie.
(0)
(0)
64,99 zł
Naturalny peeling do ciała na bazie bursztynu i minerałów morskich. Doskonale wygładza, oczyszcza i regeneruje. Bez parafiny i parabenów.
(0)
(0)
16,99 zł
Peeling do ciała na bazie olejku kokosowego i łupin orzecha. Zwiększa elastyczność skóry, zwalcza cellulit i poprawia mikrokrążenie.
(5)
(5)
10,99 zł
Relaksująco-kojący cukrowo-solny peeling do ciała o zapachu Passiflory. 1 gałka = 50 g
Do góry
Koszyk
Zamknij
Back
Konto
Zamknij
Menu
Zamknij