Zestaw wosków do kominka Róża  6 x 9 g
Zestaw wosków do kominka Róża  6 x 9 g

Zestaw wosków do kominka Róża

Wosk na bazie wosku pszczelego i sojowego o zapachu róży damasceńskiej.

12,99 zł
Brutto
Darmowa wysyłka od 150 zł
Ilość:
Dodaj do listy

Zestaw wosków sojowych do kominka Róża 

Każdy zasługuje na chwilę odpoczynku po ciężkim, długim dniu pracy. Najlepszym sposobem na to jest chwila dla siebie. Pozwólmy sobie na chwilę odpoczynku przy dobrej książce lub z ulubioną muzyką w tle. Nie zapominajmy aby zadbać o odpowiedni klimat i warunki otoczenia. Z pomocą przychodzi nam wspaniały wosk do kominka o zapachu róży. Podgrzanie wosku w kominku spowoduje uwolnienie pięknego zapachu, który z pewnością dostarczy nam pełne odprężenie. Wosk nie tylko zabije nieprzyjemny zapach panujący w mieszkaniu ale również zapewni świeże, orzeźwiające otoczenie. Jest to wosk na bazie wosku pszczelego i sojowego. Zapach wosku nadaje się do każdego pomieszczenia łazienki, sypialni czy salonu. Zapach jest delikatny ale zarazem intensywny co sprawia, że zapach pozostaje wyczuwalny na długo.

Pamiętajmy, że dbanie o siebie to nie tylko pielęgnacja ciała czy zdrowy styl życia. Jest to przede wszystkim dbanie o spokój naszej głowy. Wosk do kominka o róży, uwalnia zapach który pozwoli nam na chwilę odpoczynku i relaksu. Ten sposób pozwoli nam na poprawę naszego samopoczucia i ukojenie naszych zmysłów.

Sposób użycia:

Umieszczamy wybraną ilość wosku zapachowego w kominku zapachowym, na dole kominka umieszczamy bezzapachowy podgrzewacz i zapalamy. Wosk pod wpływem ciepła z podgrzewacza rozpuszcza się i uwalnia zapach.

Specyficzne kody

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Do góry
Koszyk
Zamknij
Back
Konto
Zamknij
Menu
Zamknij