Perfumy Intuicja Adźnia 100ml
Perfumy Intuicja Adźnia 100ml

Perfumy Intuicja Adźnia 100 ml

Perfumy Intuicja Adźnia (czakra trzeciego oka) łączy nuty korzenne, drzewne i kadzidlane.

129,99 zł
Brutto
Darmowa wysyłka od 150 zł
Ilość:
Dodaj do listy

Perfumy Intuicja Adźnia 100 ml

Adźnia czyli tak zwana czakra trzeciego oka, jest to siedlisko mądrości, harmonii i intuicji. To inaczej przeczucie, głos wewnętrzny, który prowadzi nas przez życie i podpowiada nam co zrobić i jakie podejmować decyzje. Intuicja odgrywa bardzo ważną rolę w naszym życiu, chroni nas, jak również skłania do podjęcia takich decyzji jakie czujemy w głębi siebie, z których będziemy zadowoleni i będą dobrze rzutowały na naszą przyszłość. Intuicja jest pozytywną myślą, przeczuciem, która wprowadza nas w stan błogości i pragnienia realizacji.

Perfumy Adźnia poprzez spójne zgranie ze sobą nut korzennych, drzewnych i kadzidlanych oczyści Twój umysł i pozwoli patrzeć na otaczający nas świat świadomie i z pewnością siebie. Te wyżej wymienione nuty zapachowe połączone razem, pomogą w zrozumieniu i odnalezieniu swojego własnego „ja”. Dzięki tym perfumom poczujesz spokój duszy, będziesz bardziej skoncentrowany, zachowasz czysty umysł co pozwoli na lepsze i szybsze podejmowanie dobrych decyzji. Będziesz czuł rozluźnienie, siłę i bezpieczeństwo, które sprawi że jakość Twojego życia się poprawi i staniesz się jeszcze lepszą wersją siebie.

Sposób użycia:

Rozpylić na ciele z odległości ok. 10 cm. Unikać kontaktu z oczami. Nie stosować na tkaniny. Chronić przed dostępem dzieci.

Składniki INCI/Ingredients:

Alcohol Denat., Parfum, Polyglyceryl-4 Laurate/Sebacate, Polyglyceryl-6 Caprylate/Caprate, Aqua, Citronellol, Linalool, Limonene.

Opis

Linia
Linia Aromaterapia
Pojemność/Gramatura
150 ml
Zastosowanie
Aromaterapia
Rodzaj
Pozostałe

Specyficzne kody

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Do góry
Koszyk
Zamknij
Back
Konto
Zamknij
Menu
Zamknij