Co czyni kobietę piękną?

Co czyni kobietę piękną?

Kanony piękna zmieniają się co chwilę. Bardzo łatwo możesz wpaść w pułapkę dążenia do ideału, co w efekcie prowadzi do bycia nieszczęśliwym, a czasami nawet poważnych problemów zdrowotnych. Godziny spędzone na robieniu się na bóstwo, wylewanie siódmych potów na siłowni czy przeżuwanie sałaty, kiedy marzysz o steku. Spotykasz przystojnego mężczyznę z pulchną "brzydulą" u boku i zastanawiasz się - co on w niej widział?

Takie sytuacje zdarzają się bardzo często i odpowiedź jest bardzo prozaiczna. To nie tylko nasz wygląd przyciąga płeć przeciwną. Oczywiście lubimy patrzeć na piękne rzeczy. Mruknąć na widok przystojnego aktora czy fantazjować o zabójczo przystojnym muzyku. Tylko czy wymieniłabyś swojego mężczyznę na to cudo z telewizji?

Miej pasję w oczach

Czasami wystarczy szczery uśmiech, sympatyczne spojrzenie, pasja w oczach czy seksapil w sposobie poruszania się. Poznając bliżej drugą osobę odnajdujesz piękno, które Cię pociąga, albo nudzi. Nie ma na to uniwersalnej rady. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że osoba, która uwielbia podróżować raczej nie zwiąże się z osobą, która woli spędzać wolny czas na kanapie. Chociaż historia też zna i takie przypadki. Natomiast dwójka podróżników może odnaleźć miłość właśnie we wspólnych wycieczkach. Wspólna pasja łączy ludzi i ciężko im się sobą znudzić.

Bądź pewna siebie

Pewność siebie jest seksowna. Nawet jeżeli masz kompleksy to nikt nie musi o tym wiedzieć. Podkreślaj swoje atuty. Masz piękne włosy? Wspaniale, pokazuj je jak najczęściej. Nawiązuj kontakt wzrokowy. Właśnie w oczach odbija się nasza dusza. Uśmiechaj się. Szczęśliwi ludzie są bardziej lubiani i przyciągają do siebie innych. Roztaczają magiczną atmosferę ciepła, do której chce się wracać. A czy nie właśnie tego oczekujemy od domu, który będziemy tworzyć z drugą połówką?

Dbaj o swoje ciało

Mówią, że nie ma brzydkich kobiet, są tylko zaniedbane. Ma to silne powiązanie z pewnością siebie, bo zdecydowanie atrakcyjniej czujesz się w umytych, uczesanych włosach niż w rozwalonym koku na środku głowy. Nie chodzi o to, żebyś spoczęła na laurach i nic z sobą nie robiła tylko uśmiechała się do wszystkich dookoła. Dbanie o siebie podnosi pewność siebie, a ona połączona z wewnętrzną pasją zdziała cuda.

Ciesz się życiem

Mężczyzna patrząc jak z uśmiechem pochłaniasz hamburgera nie będzie myślał o tym ile on ma kalorii, tylko o tym jak piękne są Twoje oczy gdy iskrzy w nich radość. Poczucie humoru, luz i dystans do siebie to bardzo drogocenne cechy. Jesteśmy kobietami i fochy oraz kłócenie się tak dla zasady jest w naszej naturze. Ważne jak to kończy się później, jak szybko zapominamy lub wręcz się z tego śmiejemy.

Rozwijaj się i miej cel

Ambitne i osiągające sukces kobiety są niezwykle seksowne i piękne. Skończyły się już czasy gdzie panowie szukają sprzątaczek, kucharek, matek i kochanek w jednym. Niezależność pobudza do zdobywania, co mężczyźni uwielbiają. Dodatkowo kobiety sukcesu często są pewniejsze siebie i szczęśliwsze.


Tekst: Anna Budnik
Fot. pixabay.com

Dodaj komentarz

Do góry
Koszyk
Zamknij
Back
Konto
Zamknij
Menu
Zamknij