Herbata na upalne dni

Herbata na upalne dni

Herbata owocowa różni się nieco od innych klasycznych czarnych herbat, które są najpopularniejsze w Polsce. Naturalna herbata owocowa to po prostu suszone owoce, czasem z dodatkiem przypraw lub kwiatów i ziół. Aromatyczny napój powinien być naturalnie słodki i owocowy, pełen wybornego smaku.

Suszone owoce parzone w wodzie są spożywane od wieków, mogą być bardzo orzeźwiające i dodające energii. Herbatka owocowa jest bogata w witaminy, przeciwutleniacze i jest niesamowita w oczyszczaniu organizmu z toksyn, ma także właściwości  wzmacniające  układ odpornościowy. 

Naturalne herbaty owocowe nie zawierają kofeiny

Ponieważ herbata owocowa nie jest „herbatą”, jedną z jej największych zalet jest to, że nie zawiera kofeiny! Będzie to dla Ciebie fantastyczny napój, dzięki któremu zrelaksujesz się późnym popołudniem.  Mieszanka owocowa Good Afternoon może być  z powodzeniem przygotowywana jako zimna owocowa herbata. W tej wersji, jako ice tea będzie działać orzeźwiająco i na pewno doda nam energii. 

Jak przygotować owocowe Ice Tea?

Herbata zaparzana na zimno wywodzi się z południowych stanów Ameryki, gdzie tradycyjnie pozostawia się liście herbaty w wodzie w butelce na słońcu, aby się ogrzały i powoli zaparzały. Herbaty zaparzane na zimno mają zwykle słodszy i mniej cierpki smak niż te parzone z gorącą wodą.  

Przygotowanie herbaty na zimno jest bardzo proste. Wszystko, czego potrzebujesz, to butelka zimnego parzenia i wybrana herbata.

  • Dodaj 4-6 łyżeczek herbaty Good Afternoon do butelki .
  • Napełnij butelkę zimną wodą.
  • Pozostaw herbatę do zaparzenia na 4-6 godzin lub nawet na całą noc.
  • Przelej do szklanki i ciesz się zimną herbatą!

Mieszankę owocowa do picia Good Afternoon przygotowana w tej formie działa orzeźwiająco. Skład herbaty gwarantuje naturalne składniki, które wspomagają procesy trawienne, wspomagając tym samym pracę naszego układu pokarmowego. 

Dodaj komentarz

Do góry
Koszyk
Zamknij
Back
Konto
Zamknij
Menu
Zamknij