Świece zapachowe

(0)
(0)
69,99 zł
Świeca wykonana na bazie naturalnego wosku sojowego, o zapachu słodkiej truskawki. Ten cudowny truskawkowy aromat potrafi podnieść poziom endorfin i wprawić w dobry nastrój.
(0)
(0)
69,99 zł
Świeca wykonana na bazie naturalnego wosku sojowego, o zapachu żurawiny. Poczuj jak wokół Ciebie unosi się słodki, owocowy aromat, który poprawa nastrój i działa energetyzująco.
(0)
(0)
69,99 zł
Świeca wykonana na bazie naturalnego wosku sojowego, o zapachu winogron. Twój dom wypełni się zapachem soczystych kiści dojrzałych winogron, a Ty poczujesz gorący, letni klimat.
(0)
(0)
69,99 zł
Świeca wykonana na bazie naturalnego wosku sojowego, o zapachu zielonej herbaty. Aromat zielonej herbaty w pomieszczeniu przyniesie spokój i ukojenie dla Twoich zmysłów.
(0)
(0)
69,99 zł
Świeca wykonana na bazie naturalnego wosku sojowego, o zapachu limonki z miętą.  Ten orzeźwiający aromat cudownie odświeży pomieszczenie, a Tobie zapewni zastrzyk pozytywnej energii.
(0)
(0)
69,99 zł
Świeca na bazie naturalnego wosku sojowego, o zapachu drzewa sandałowego. Ten zapach nada pomieszczeniu ciepły, drzewno - ziołowy klimat, a Tobie pomoże się wyciszyć i zrelaksować.
(0)
(0)
69,99 zł
Świeca do aromaterapii na bazie naturalnego wosku sojowego, o zapachu Argan. Ta wyjątkowa kompozycja doda Twojemu wnętrzu elegancji, tworząc równocześnie przytulny klimat.
(0)
(0)
69,99 zł
Świeca na bazie wosku sojowego, o zapachu Czerwonej Pomarańczy.  Zawiera naturalny olejek eteryczny, który swoim subtelnym cytrusowym aromatem pozytywnie wpłynie na Ciebie i Twoje otoczenie, obniży poziom stresu, wzmocni i pomoże się odprężyć.
Do góry
Koszyk
Zamknij
Back
Konto
Zamknij
Menu
Zamknij