Świece zapachowe

49,99 zł
Świeca na bazie wosku sojowego, o zapachu Czerwonej Pomarańczy.  Zawiera naturalny olejek eteryczny, który swoim subtelnym cytrusowym aromatem pozytywnie wpłynie na Ciebie i Twoje otoczenie, obniży poziom stresu, wzmocni i pomoże się odprężyć.
19,99 zł
Wyjątkowa kompozycja naturalnych zapachów, która tworzy subtelny, ziołowy klimat.
16,99 zł
Zestaw sześciu wosków na bazie wosku pszczelego i sojowego o zapachu róży damasceńskiej.
89,99 zł
Świeca na bazie wosku sojowego, o zapachu Czerwonej Pomarańczy.  Cytrusowy aromat pozytywnie wpłynie na Ciebie i Twoje otoczenie, poprawi nastrój i pomoże się odprężyć.
89,99 zł
Świeca zapachowa na bazie naturalnego wosku sojowego, o zapachu Kaszmir. Ten przyjemny, subtelny zapach nada Twojemu wnętrzu ciepły, lekko orientalny klimat.
89,99 zł
Świeca do aromaterapii na bazie naturalnego wosku sojowego, o zapachu Argan. Ta wyjątkowa kompozycja doda Twojemu wnętrzu elegancji, tworząc równocześnie przytulny klimat.
89,99 zł
Świeca na bazie naturalnego wosku sojowego, o zapachu drzewa sandałowego. Ten zapach nada pomieszczeniu ciepły, drzewno - ziołowy klimat, a Tobie pomoże się wyciszyć i zrelaksować.
89,99 zł
Świeca wykonana na bazie naturalnego wosku sojowego, o zapachu limonki z miętą.  Ten orzeźwiający aromat cudownie odświeży pomieszczenie, a Tobie zapewni zastrzyk pozytywnej energii.
89,99 zł
Świeca wykonana na bazie naturalnego wosku sojowego, o zapachu zielonej herbaty. Aromat zielonej herbaty w pomieszczeniu przyniesie spokój i ukojenie dla Twoich zmysłów.
Do góry
Koszyk
Zamknij
Back
Konto
Zamknij
Menu
Zamknij