Olejki do ciała

(0)
(0)
54,99 zł
Olej arganowy ma właściwości lecznicze, przeciwzapalne, antyseptyczne, antyoksydacyjne i przeciwrodnikowe. Do każdego rodzaju skóry.
(0)
(0)
29,99 zł
Nawilżający i relaksujący Olejek Czekolada to doskonała mieszanina olejów roślinnych oraz Olejku Czekoladowego, która wprowadzi Cię w stan odprężenia i spokoju.
(0)
(0)
29,99 zł
Wyszczuplający i antycellulitowy Olejek do ciała i do masażu z Algami. Doskonała mieszanina olejów roślinnych oraz Algi Morskie pomogą Ci w walce z cellulitem.
(5)
(5)
29,99 zł
2-fazowy Olejek do ciała . Doskonałe połączenie naturalnych olejów roślinnych i wyciągów z borowiny. Nawilża i opóźnia starzenie się skóry.
(0)
(0)
29,99 zł
Olejek do ciała na bazie naturalnych olejów roślinnych oraz olejku lawendowego, który pozytywnie wpływa na ciało i umysł. Nawilży i odżywi Twoją skórę.
(0)
(0)
29,99 zł
Doskonałe połączenie naturalnych składników i pomarańczy. Olejek do ciała i masażu odpręża, nawilża i odżywia skórę.
(0)
(0)
29,99 zł
Olejek do masażu Róża to wyjątkowe połączenie olejów roślinnych oraz olejku różanego, który wprowadzi Cię w stan odprężenia i spokoju. Nawilży i odżywi Twoją skórę.
(0)
(0)
89,99 zł
Ekskluzywny olejek ze złotymi drobinkami o unikalnej formule to mix olejków: awokado, makadamia, ze słodkich migdałów, sojowy, buriti i oliwa z oliwek oraz witaminy E.
(0)
(0)
29,99 zł
Podróżując po różnych zakątkach świata natrafiamy na magiczne działanie natury. Wielokrotnie zastanawialiśmy się co takiego mają w sobie stuprocentowe oleje roślinne, że są tak pożądane przez kosmetologów, niejednokrotnie nazywane choćby płynnym złotem.
(0)
(0)
29,99 zł
Jadąc przez magiczną Prowansję ciężko jest pominąć lawendowe pola, które są jedną z najpiękniejszych kolebek tamtego rejonu. Raz doświadczony widok fioletowych szlaków powraca do Ciebie z każdym kontaktem z  tym kwiatem.
(0)
(0)
29,99 zł
Naturalny, limitowany olejek o zapachu róży przeznaczony do masażu oraz kąpieli.
(0)
(0)
44,99 zł
Olejek składa się ze 100% naturalnych składników - oliwy z oliwek, oleju arganowego, oleju jojoba oraz oleju ze słodkich migdałów.
Do góry
Koszyk
Zamknij
Back
Konto
Zamknij
Menu
Zamknij