Olejki do kąpieli

17,99 zł
Energetyzujący olejek z ekstraktem z ostrej papryki do pielęgnacji ciała, masażu i kąpieli.
34,99 zł
Ujędrniający, antycellulitowy olejek z ekstraktem z ostrej papryki, o zapachu mandarynki.
39,99 zł
Naturalny, limitowany olejek o zapachu róży przeznaczony do masażu oraz kąpieli.
39,99 zł
Jadąc przez magiczną Prowansję ciężko jest pominąć lawendowe pola, które są jedną z najpiękniejszych kolebek tamtego rejonu. Raz doświadczony widok fioletowych szlaków powraca do Ciebie z każdym kontaktem z tym kwiatem.
39,99 zł
Podróżując po różnych zakątkach świata natrafiamy na magiczne działanie natury. Wielokrotnie zastanawialiśmy się co takiego mają w sobie stuprocentowe oleje roślinne, że są tak pożądane przez kosmetologów, niejednokrotnie nazywane choćby płynnym złotem.
34,99 zł
Olejek do masażu Róża to wyjątkowe połączenie olejów roślinnych oraz olejku różanego, który wprowadzi Cię w stan odprężenia i spokoju. Nawilży i odżywi Twoją skórę.
34,99 zł
Doskonałe połączenie naturalnych składników i pomarańczy. Olejek do ciała i masażu odpręża, nawilża i odżywia skórę.
34,99 zł
Olejek do ciała na bazie naturalnych olejów roślinnych oraz olejku lawendowego, który pozytywnie wpływa na ciało i umysł. Nawilży i odżywi Twoją skórę.
34,99 zł
2-fazowy Olejek do ciała . Doskonałe połączenie naturalnych olejów roślinnych i wyciągów z borowiny. Nawilża i opóźnia starzenie się skóry.
34,99 zł
Wyszczuplający i antycellulitowy Olejek do ciała i do masażu z Algami. Doskonała mieszanina olejów roślinnych oraz Algi Morskie pomogą Ci w walce z cellulitem.
34,99 zł
Nawilżający i relaksujący Olejek Czekolada to doskonała mieszanina olejów roślinnych oraz Olejku Czekoladowego, która wprowadzi Cię w stan odprężenia i spokoju.
Do góry
Koszyk
Zamknij
Back
Konto
Zamknij
Menu
Zamknij