Zestawy dla bliskich

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy i cały czas rozwijamy specjalną ofertę zestawów prezentowych z naszymi naturalnymi kosmetykami. Zestawy prezentowe Secret Soap są przygotowane z myślą o różnych okazjach: na urodziny, czy imieniny, święta, ślub, Dzień Babci, Dzień Dziadka, Dzień Matki, Walentynki, oraz wiele innych okazji. Zestawy zapakowane są w pudełka z firmowym logo Secret Soap, ułożone na pachnącym sianku, przyozdobione suszonymi owocami i przewiązane wstążką. W kategorii tej znajdziesz też pomysły, jak połączyć kilka produktów o tym samym zapachu w jeden zestaw, tak aby ułatwić Ci skompletowanie prezentu dla bliskiej Ci osoby. Znajdziesz tutaj także unikalne połączenie produktów w promocji, które nie jest dostępne w sprzedaży osobnej. Oferowane zestawy dostępne są w różnym przedziale cenowym, tak żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Jeśli masz swój własny pomysł, napisz do nas a my na pewno weźmiemy Twoją sugestię pod uwagę. Możesz również wybrać swoje własne produkty i dokupić do nich wybrane pudełko prezentowe. Przejrzyj naszą ofertę zestawów prezentowych od serca Secret Soap dla kobiety i mężczyzny i wybierz co potrzebujesz!

(0)
(0)
99,99 zł
Zestaw prezentowy, który umili kąpiel owocowymi aromatami pomarańczy i żurawiny, zapewniając przy tym pielęgnację i doskonały relaks. 
(0)
(0)
141,99 zł
Zestaw prezentowy z apetycznym Panem Ciastkiem o zapachu czekolady, czekoladowym peelingiem i słodkim żurawinowym mydłem oraz masłem do ciała. 
(0)
(0)
99,99 zł
Zestaw produktów z serii Argan & Goats ze złotą kulą do kąpieli. 
(0)
(0)
71,99 zł
Zestaw kosmetyków o zapachu mandarynki z pikantną papryką. 
(0)
(0)
74,99 zł 104,99 zł
Zestaw zawiera świecę i woski do kominka, na bazie naturalnego wosku sojowego.
Do góry
Koszyk
Zamknij
Back
Konto
Zamknij
Menu
Zamknij